Vodafon Park

Oblíbená služba mobilního operátora Vodafon, díky které můžete zdarma posílat SMS a MMS zprávy přes internet. A mnohé další rozšiřující služby, které nenaleznete ve standardní Vodafon samoobsluze, ani na oficiálních stránkách Vodafonu.

Přihlášení do Vodafon Parku

Pro úspěšné přihlášení do Vodafon Parku musíte zadat svůj email a heslo, se kterým máte spárovaný účet u Vodafonu. Nově nyní Vodafon Park umožňuje přihlášení pomocí Facebooku, takže si nemusíte pamatovat další přístupové údaje.

Adresa Vodafon Parku

Své přihlašovací údaje zadejte na stránce park.vodafone.cz, kde budete poté přesměrováni do členské sekce Vodafon Parku.

Nutno ale podotknout, že se internetové stránky nachází stále v beta testingu a tak některé jejich funkce nemusí správně fungovat. V případě potíží se prosím obraťte přímo na Vodafon.


Vodafon

O stránkách

Internetové stránky mobilního operátora Vodafon najdete na adrese www.vodafone.cz. Zde si také můžete zakoupit nový mobilní telefon nebo sjednat paušální služby operátora.

Vodafon

Vodafon jako nejmladší z českých operátorů nabízí rozmanité portfólio služeb, díky kterým nemá rozhodně o zákazníky nouzi. Vodafon je znám zejména díky svým originálním reklamním reklamám, které můžete vidět nejen v televizi. Svoje…

Vodafon Park

Oblíbená služba mobilního operátora Vodafon, díky které můžete zdarma posílat SMS a MMS zprávy přes internet. A mnohé…