Samoobsluha Vodafon

Vodafon samoobsluha slouží k pohodlnému nastavení všech mobilních služeb, zaplacením paušálů ale i objednání nových mobilních telefonů. Není proto divu, že téměř každý zákazník Vodafonu tuto samoobsluhu využívá.

Přihlášení do samoobsluhy

Pro úspěšné přihlášení do samoobsluhy Vodafon potřebujete znát své telefonní číslo a čtyřmístné heslo, které jste si vyplnili ve formuláři při zřízení paušálu. A pokud patříte mezi předplacené zákazníky Vodafon, tak jste své heslo zadali při prvním přihlášením do hlasové samoobsluhy nutné pro aktivaci vaší SIM karty.

Pokud jste vaše heslo zapoměli, neváhejte se obrátit na infolinku 800 777 777, kde vám rádi operátoři Vodafon pomohou.

Adresa samoobsluhy Vodafon

Internetová adresa Vodafoní samoobsluhy, přes kterou se můžete přihlásit a spravovat své služby je: samoobsluha.vodafone.cz. Na této stránce stačí poté zadat vaše telefonní číslo a heslo pro přístup do samoobsluhy. Viz výše postup k přihlášení.


Vodafon

O stránkách

Internetové stránky mobilního operátora Vodafon najdete na adrese www.vodafone.cz. Zde si také můžete zakoupit nový mobilní telefon nebo sjednat paušální služby operátora.

Vodafon

Vodafon jako nejmladší z českých operátorů nabízí rozmanité portfólio služeb, díky kterým nemá rozhodně o zákazníky nouzi. Vodafon je znám zejména díky svým originálním reklamním reklamám, které můžete vidět nejen v televizi. Svoje…

Samoobsluha Vodafon

Vodafon samoobsluha slouží k pohodlnému nastavení všech mobilních služeb, zaplacením paušálů ale i objednání nových…