SMS zdarma na Vodafon

Operátor Vodafon umožňuje stále jednoduché posílání SMS zpráv přes internet. Tato služba není zpoplatněna a je zdarma. Aby jste mohli poslat zdarma SMS na Vodafon nemusíte být ani jeho zákazníkem. Stačí pouze vyplnit příslušné údaje na internetových stránkách a SMS se zdarma pošle příjemci. Okamžitý příjem SMS zprávy však není garantován a může se opozdit.

SMS zdarma pro zákazníky Vodafon

Pokud patříte mezi zákazníky společnosti Vodafon, ať už paušálních služeb nebo předplacených. Doporučujeme vám odesílat SMS zprávy zdarma přes Vodafon Park, díky kterému může být vaše zpráva delší, a navíc jich můžete denně odeslat mnohem více.

Rychlé odeslání SMS zdarma

Jestliže, se nechcete registrovat do Vodafon Parku, pak také můžete zcela zdarma odesílat SMS zprávy na Vodafon. Jediné co musíte udělat je, že zadáte telefonní číslo příjemce a zprávu na stránce vodafonesms.cz. Protože v tomto případě nevyžaduje registrace, musíte ještě správně opat kontrolní kód z obrázku, jinak se SMS neodešle.


Vodafon

O stránkách

Internetové stránky mobilního operátora Vodafon najdete na adrese www.vodafone.cz. Zde si také můžete zakoupit nový mobilní telefon nebo sjednat paušální služby operátora.

Vodafon

Vodafon jako nejmladší z českých operátorů nabízí rozmanité portfólio služeb, díky kterým nemá rozhodně o zákazníky nouzi. Vodafon je znám zejména díky svým originálním reklamním reklamám, které můžete vidět nejen v televizi. Svoje…

SMS zdarma na Vodafon

Operátor Vodafon umožňuje stále jednoduché posílání SMS zpráv přes internet. Tato služba není zpoplatněna a je zdarma.…